ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХLIV СЕСІЯ VІІ скликання від 19 березня 2020 року

 

1.Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Глущенко Лідії Петрівні.

2.Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Слепушкіну Володимиру Васильовичу.

3.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району Меркуловій Наталії Володимирівні.

4.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району Ханіну Володимиру Івановичу.

5.Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Волвенкове Балаклійського району Гончаровій Любов Іванівні.

6.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району Шкарупа Надії Олександрівні.

7.Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2019 р. «Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2020 рік»

8.Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку села на 2019-2021 рік.

9. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації с.Протопопівка Протопопівської сільської ради  на період 2018-2020 р.

10.Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Безноскіну Андрію Павловичу.

11. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Загребенєву Григорію Івановичу.

12.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж присадибної земельної ділянки в натурі (на місцевості)та складання документів,що посвідчують право власності для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель гр.Кануннікову Миколі Павловичу.

13.Про надання у приватну власність земельної ділянки гр.Ломову Володимиру Єгоровичу  для будівництва  та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул..             буд.           в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

14. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Проценко Яні Миколаївні та гр.Проценко Олександру Миколайовичу.

15. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Ханіній Оксані Вікторівні.

16. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Чавикіній Вірі Єгорівні.

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр.Хірному Віталію Вікторовичу для будівництва та обслуговування  житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель житлової та громадської забудови за рахунок земель сільськогосподарського призначення)по вул.  в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

18.Про присвоєння адреси земельній ділянці в селі Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

19.Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв)за рахунок не витребуваних земельних ділянок (паїв) із земель колективної власності КСП «Серп  і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованих за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

20. Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв)за рахунок не витребуваних земельних ділянок (паїв) із земель колективної власності КСП «Серп  і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованих за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

21. Про преміювання Протопопівського сільського голови Сирова О.В.

22.Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та

делегування представників до складу спільної робочої групи .