ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХLIІІ СЕСІЯ VІІ скликання від 14 лютого 2020 року

 

1.                Про надання у приватну власність земельної ділянки гр.Кожухар Володимиру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул.             буд        в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

2.Про надання у приватну власність земельної ділянки гр. Мачуліну Віталію Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул.         буд.   в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

3.Про затвердження Протоколу про розподіл  земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв).

 

4.Про надання гр.П’янову Миколі Івановичу дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

5. Про надання гр. Лозі Алісі Павлівні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

6. Про надання гр. Лозі Алісі Павлівні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

7. Про надання гр. Ханіній Оксані Вікторівні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

8. Про надання гр. Мезенцеву Валерію Олексійовичу дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

9. Про надання гр. Трубчаніновій Олені Вікторівні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

10. Про надання гр. Бойко Радмілі Віталіївні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

11. Про надання гр. Бойко Олександру Володимировичу дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2.000 га розташованої в межах населеного пункту за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної форми власності гр.Кабанець Єлизаветі Сергіївні.

13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за рахунок земель запасу,земель житлової та громадської забудови,комунальної форми власності зі зміною цільового призначення земельної ділянки:для розміщення та експлуатації основних.підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (категорія земель:землі промисловості, транспорту,зв’язку, енергетики.оборони та іншого призначення)розтащованої за адресою с.Протопопівка, вул.           ,Балаклійського району Харківської області.


14.Про надання в оренду земельної ділянки  СТОВ «Протопопівське»

15. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2019 рік.

16. Про преміювання Протопопівського сільського голови Сирова О.В.