ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХLII сесія VІІ скликання від 24 грудня 2019 року

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17 грудня 2018 р. «Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2019 рік»

2. Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2020 рік

3.Про погодження переліку об’єктів та видів цих робіт, на яких особи ,будуть відбувати адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.

4. Про погодження Проекту землеустрою щодо організації  території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот»,розташованих за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

5.Про надання у приватну власність земельної ділянки гр.Бойко Радмілі Віталіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул.Довжанка буд.1 в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

6.Про скасування рішення ХХХІХ сесії сільської ради VIIскликання  “Про надання  дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо встановлення меж присадибної земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель гр. Хірному Віталію Вікторовичу» від 06.09.2019 року №383.

7. Про надання  дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хірному Віталію Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель (зі зміною цільового призначення та переведення із земель  сільськогосподарського призначення (пасовище) до земель житлової та громадської забудови) в межах населеного пункту по вул.Валуйська б/у с. Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

8. Про затвердження актів на списання матеріальних цінностей.

9.Про затвердження плану роботи Протопопівської сільської ради на 2020 рік.