ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХХХХІ сесія VІІ скликання від 03 грудня 2019 року

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17 грудня 2018 р. «Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2019 рік»

2.Про внесення  змін до Програми соціально-економічного розвитку села на 2019-2021 рік.

3. Про надання у приватну власність земельної ділянки гр.Каменєву Миколі Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул..Плоска буд.13  в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

4. Про надання у приватну власність земельної ділянки гр.Каменєвій Тетяні Борисівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул.Стовбова буд.29  в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

5.Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Круглополову Сергію Івановичу.

6. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Кузьмінову Віктору Миколайовичу.

7. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр. Ломову Володимиру Єгоровичу.

8. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр. Мачуліну Віталію Олексійовичу.

9. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр. Тарасовій Галині Павлівні.

10.Про надання в оренду земельної ділянки СТОВ »Протопопівське».

11.Про присвоєння адреси земельній ділянці на якій розташована артезіанська свердловина №1 в селі Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

12. Про присвоєння адреси земельній ділянці на якій розташована артезіанська свердловина №2 в селі Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду за рахунок земель запасу,земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя (господарські двори), комунальної форми власності цільове призначення земельної ділянки: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за адресою:с. Протопопівка, вул.Стовбова,21 Балаклійського району Харківської області.

14. Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Захаровій Тамарі Андріївні.

15. Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Антолик Ірині Григорівні.

16.Про затвердження штатного розпису Протопопівської сільської ради на 2020 рік.

17.Про перелік об’єктів та видів цих робіт, на яких засуджені та особи, на яких покладене адміністративне стягнення та покарання, у виді громадських робіт.

18.Про перерахунок залишків коштів минулих років.

19.Про надання в оренду земельної ділянки СТОВ «Протопопівське».

20.Про преміювання працівників Протопопівської сільської ради до Дня місцевого самоврядування.

21.Про преміювання Протопопівського сільського голови Сирова О.В. у грудні 2019 року.

22. Про надання в оренду земельної ділянки СТОВ «Протопопівське».

23.  Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Ханіну Володимиру Івановичу.

24.  Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Зибцевій Гульнур Вагізовні.

25.Про затвердження Програми Протопопівської сільської ради-члена Асоціації  органів місцевого самоврядування Харківської області.

26.Про подовження  терміну дії Програми розроблення містобудівної документації  села Протопопівка Протопопівської сільської ради на період 2018-2019 років.

27.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Протопопівської сільської ради на 2017-2020 роки.