ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХХХХ сесія VІІ скликання від 22 жовтня 2019 року

1.Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с.Протопопівка Протопопівської сільської ради.

2.Про внесення  змін до Програми соціально-економічного розвитку села на 2019-2021 рік.

3.Про внесення змін до рішення сільської ради від 17 грудня 2018 р. «Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2019 рік»

4. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Бойко Радмілі Віталіївні .

5.Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Каменєву Миколі Івановичу.

6. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Каменєввій Тетяні Борисівні.

7. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Кожухар Володимиру Івановичу.

8.Про надання у приватну власність земельної ділянки гр.Мезенцевій Любов Федорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул..Стовбова буд.20 в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Протопопівське» для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами ,що пов»язані  з користуванням надрами для обслуговання артезіанської свердловини №1(  зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель промисловості, транспорту, зв»язку, енергетики,оборони та іншого призначення за рахунок земель сільськогосподарського призначення (господарські двори)  в межах населеного пункту с. Протопопівка Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку (кадастровий номер 6320285601:00:001:0096) в оренду.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Протопопівське» для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами ,що пов»язані  з користуванням надрами для обслуговання артезіанської свердловини №2(  зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель промисловості, транспорту, зв»язку, енергетики,оборони та іншого призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови)  в межах населеного пункту с. Протопопівка Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку (кадастровий номер 6320285601:00:001:0095) в оренду.

11. Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Азаренко Валентині Олександрівні.

12. Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Трубчанінову Олексію Федоровичу.

13. Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Азаренко Олександру Леонідовичу.

14. Про надання матеріальної допомоги  жителю с.Протопопівка Балаклійського району Коньшену Сергію Федоровичу.

15. Про надання матеріальної допомоги  Резніченко Дмитру Юрійовичу

 на поховання Резніченко Валентини Миколаївни ,яка померла 28  серпня  2019 року.

16.Про надання допомоги для вирішення соціально-побутових питань сільському голові Сирову О.В.

17.Про преміювання Протопопівського сільського голови  Сирова О.В.в жовтні 2019 року.

18.Про участь Протопопівської громади в Національній програмі «Спільна дорога» та делегування представника до Координаційної ради Балаклійського району.