ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХХХVIIІ сесія VІІ скликання від 23 липня 2019 року

1.                Про внесення змін до рішення сільської ради  від 17 грудня 2018 р. «Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2019 рік».

 

2.Про надання дозволу СТОВ «Протопопівське» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення (господарчі двори) розташованої в межах населеного пункту с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області з метою отримання в оренду.

 

3. Про надання дозволу СТОВ «Протопопівське» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови (малоповерхова забудова) розташованої в межах населеного пункту с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області з метою отримання в оренду.

 

4.Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Молодухиній Тетяні Михайлівні.

 

5.Про надання дозволу СТОВ «Протопопівське» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення (господарські двори)розташованої в межах населеного пункту с.Протопопівка вул.Стовбова ,21 Балаклійського району Харківської області з метою отримання в оренду.

 

6.Про надання дозволу СТОВ «Протопопівське» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови (малоповерхова забудова) розташованої в межах населеного пункту с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області з метою отримання в оренду.

 

7.Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку села на 2019-2021 рік.

 

8.Про надання матеріальної допомоги жителю с.Протопопівка Балаклійського району Захаровій Любов Ягорівні.

 

9. Про надання матеріальної допомоги жителю с.Протопопівка Балаклійського району Шуліка Віра Михайлівні.

 

10. Про надання матеріальної допомоги жителю с.Протопопівка Балаклійського району Шкарупа Надії Олександрівні.

 

11.Про преміювання Протопопівського сільського голови Сирова О.В.

 

12.Про направлення на навчання сільського голови Протопопівської сільської ради Сирова Олександра Володимировича.