ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХХІХ сесія VII скликання від 11 липня 2018 року

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018рік»

2 .Про внесення змін до  рішення  ХХIVсесії  VII скликання від 22 грудня  2017 року  №157-VII Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Протопопівської сільської ради на 2018 рік»

3. Про надання матеріальної допомоги  Бєловій Валентині Миколаївні на поховання її батька Бєлова Миколи Вікторовича  який помер 10 травня 2018 року.

4.Про надання матеріальної допомоги тяжкохворому  жителю с.Протопопівка  Балаклійського району  Загребенєвій Тетяні Іванівні.

5. Про надання матеріальної допомоги тяжкохворому  жителю с.Протопопівка  Балаклійського району  Щетиніній Світлані Володимирівні.

6.Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд,яка розташована в с.Протопопівка  вул..(конфіденційна інформація) Балаклійського району Харківської області з метою надання в оренду  гр. Косіновій Вірі Семенівні.

7.Про розроблення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту частни фойє,сцени і зали  для глядачів нежитлової будівлі клубу за адресою:Харківська область, Балаклійський район,село Протопопівка, вулиця Стовбова ,8 .

8.Про розроблення генерального плану населеного пункту села Протопопівка у складі Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.