ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХХVII сесія VІІ скликання від 14 травня 2018 року

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018рік.

 

2. Про надання у постійне користування земельної ділянки в с.Протопопівка вулиця Стовбова,13 Протопопівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»Балаклійської районної ради  Харківської області

 

3. Про надання у постійне користування земельної ділянки в с.Протопопівка вулиця Стовбова,15 Протопопівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»Балаклійської районної ради  Харківської області

 

 

4. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр. Вева Аллі Володимирівні.

 

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    гр. Кожухар Сергію Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. (конфіденційна інформація) в с. Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

6. Про преміювання сільського голови Сирова Олександра Володимировича.

 

7. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань сільському голові Сирову Олександру Володимировичу.

 

8.  Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих  у міжсесійний період.