ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

ХХVІ сесія VІІ скликання від 20 березня 2018 року

1.Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відведення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) гр.Азаренко Валентині Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул.(конфіденційна інформація) в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 2.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018рік»

3.Про внесення змін до рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селі Протопопівка,вулиця Стовбова,13 та вулиця Стовбова,15 Протопопівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради від 25 жовтня 2017 року №142-VII» 

4.Про надання матеріальної допомоги тяжкохворому  жителю с.Протопопівка  Балаклійського району  Трубчанінову Сергію Івановичу.

 

5. Про надання матеріальної допомоги  Звягінцевій Світлані Володимирівні на поховання її чоловіка Звягінцева Юрія Леонідовича  який помер 06 жовтня 2017 року.

 

6. Про внесення змін до  рішення  ХХIVсесії  VII скликання від 22 грудня  2017 року  №157-VII Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Протопопівської сільської ради на 2018 рік»