ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №49 від 03 листопада 2020 року

Україна

Протопопівська сільська рада

Балаклійський район

Харківська область

ПРОТОКОЛ  49

ХLІХ сесія VІІ скликання

''03''    листопада    2020 року.

 

Всього обрано депутатів  12 чол.

Присутні на сесії11 депутатів.

Запрошені: Довженко В.І.-спеціаліст ІІ кат. по бухобліку,

Вареникова Ю.П.-спеціаліст-землевпорядник

 

Головуючий на сесії – Сиров О.В., сільський голова.

Сільський голова Сиров О.В повідомив, що на 49 сесію  прибули і зареєструвалися 11 депутатів , 1  депутат відсутній з поважних причин.

 Сиров О.В. повідомив, що для розгляду на 49 сесію було винесено 15питання:

 

Головуючий на сесії – Сиров О.В., сільський голова.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2019р. «Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2020 рік».

 

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку села на 2019-2021 роки.

 

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Азаренко Олени Леонідівни за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Азаренко Сергія Леонідовича за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

5. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Водополовій Ірині Леонідівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна земельна ділянка) площею 0.2500 га з метою отримання у власність за адресою: с.Протопопівка вулиця Плоска , буд.10 Балаклійського району Харківської області.

 

6. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   гр. Зибцевій Марії Єгорівні та гр. Зибцеву Володимиру Васильовичу.

 

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Кузьмінової Олени Павлівни за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Ніколенко Лідії Григорівни за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Ніколенко Сергія Леонідовича за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Павлова Олександра Степановича за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

 

11. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   гр.Трубчанінову Миколі Давидовичу.

 

12. Про затвердження Протоколу про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв).

 

13. Про надання гр.Ханіній Оксані Вікторівні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Цюпак Світлани Володимирівни за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Цюпак Світлани Володимирівни за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

 Хто за запропонований порядок денний прошу голосувати:

 

Голосували:

„За” – 11

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає.   Порядок денний затверджено.