ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №48 від 06 жовтня 2020 року

Україна

Протопопівська сільська рада

Балаклійський район

Харківська область

ПРОТОКОЛ  48

ХLVІІІ сесія VІІ скликання

''06''    жовтня    2020 року.

 

Всього обрано депутатів  12 чол.

Присутні на сесії11 депутатів.

Запрошені: Довженко В.І.-спеціаліст ІІ кат. по бухобліку,

Вареникова Ю.П.-спеціаліст-землевпорядник

 

Головуючий на сесії – Сиров О.В., сільський голова.

Сільський голова Сиров О.В повідомив, що на 48 сесію  прибули і зареєструвалися 11 депутатів , 1  депутат відсутній з поважних причин.

 Сиров О.В. повідомив, що для розгляду на 48 сесію було винесено 12 питання:

 

Головуючий на сесії – Сиров О.В., сільський голова.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2019р. «Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2020 рік».

 

2.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району  Трубчанінову Олексію Федоровичу.

 

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Трубчанінова Андрія Федоровича за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Трубчанінової  Світлани Миколаївни за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Трубчанінова Олексія Федоровича за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Шевлякова Володимира Миколайовича за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Шевлякової Валентини василівни за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Тарасова Сергія Івановича за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості  гр. Тарасова Сергія Івановича за рахунок  земель колективної власності КСП »Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

10.Про затвердження Генерального плану села Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

 

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Варакіну Володимиру Інокентійовичу для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови) по вул.Горня, 5 в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

12.Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд гр.Чаплигіній Марії Іллівні.

 

 

 Хто за запропонований порядок денний прошу голосувати:

 

Голосували:

„За” – 11

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає.   Порядок денний затверджено.