ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №47 від 04 вересня 2020 року

Україна

Протопопівська сільська рада

Балаклійський район

Харківська область

ПРОТОКОЛ  47

ХLVІІ сесія VІІ скликання

''04''    вересня    2020 року.

 

Всього обрано депутатів  12 чол.

Присутні на сесії9 депутатів.

Запрошені: Довженко В.І.-спеціаліст ІІ кат. по бухобліку,

Вареникова Ю.П.-спеціаліст-землевпорядник

 

Головуючий на сесії – Сиров О.В., сільський голова.

Сільський голова Сиров О.В повідомив, що на 47 сесію  прибули і зареєструвалися 9 депутатів , 3  депутати відсутні за поважних причин.

 Сиров О.В. повідомив, що для розгляду на 47 сесію було винесено 46 питань:

 

Головуючий на сесії – Сиров О.В., сільський голова.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань Протопопівському сільському голові Сирову О.В.

 

2. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих  у міжсесійний період.

 

3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку села на 2019-2021 рік.

 

 4.Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2019 р. «Про сільський бюджет Протопопівської сільської ради на 2020 рік»

 

5.Про надання у приватну власність земельної ділянки гр. Ханіній Оксані Вікторівні  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.   буд   в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

6.Про надання у приватну власність земельної ділянки гр. Варакіну Володимиру Інокентійовичу  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.    буд.   в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

7.Про надання у приватну власність земельної ділянки гр. Тарасовій Галині Павлівні  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.       буд. в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

8.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж присадибної земельної ділянки в натурі (на місцевості)та складання документів,що посвідчують право власності для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель гр.Ніколенко Сергію Леонідовичу.

 

9.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Бочарова Віктора Петровича за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Линник Олександра Миколайовича за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Довженко Валентини Іванівни за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

12 . Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Голозубова Василя Івановича за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Голозубової Ганни Сергіївни за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Круглополової Зої Михайлівни за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Круглополова Олександра Миколайовича за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Трубчанінової Олени Вікторівни за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Трубчанінова Олександра Миколайовича за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Трубчанінова Олександра Миколайовича за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Трубчанінова Сергія Миколайовича за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Трубчанінова Сергія Миколайовича за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Сирова Володимира Захаровича  за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Сирової Віри Іванівни  за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Бойко Олександра Володимировича  за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на місцевості гр.Бойко Радміли Віталіївни  за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

25.Про погодження Проекту землеустрою щодо організації  території земельних часток(паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Серп і Молот», розташованих за межами населених пунктів на території  Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

26.Про затвердження Протоколу про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв).

 

27.Про надання гр.Трубчанінову Андрію Федоровичу дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

28. Про надання гр.Трубчаніновій Світлані Миколаївні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

29. Про надання гр.Шевляковій Валентині Василівні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

30. Про надання гр.Трубчанінову Олексію Федоровичу дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

31. Про надання гр.Шевлякову Володимиру Миколайовичу дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

32. Про надання гр.Ніколенко Сергію Леонідовичу дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

33. Про надання гр.Ніколенко Лідії Григорівні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

34.Про затвердження Протоколу про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв).

 

35. Про надання гр.Кузьміновій Олені Павлівні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

35. Про надання гр.Цюпак Світлані Володимирівні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

36. Про затвердження Протоколу про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв).

 

37.Про надання гр. Азаренко Олені Леонідівні документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

38. Про надання гр.Азаренко Сергію Леонідовичу документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

39. Про надання гр.Тарасову Сергію Івановичу документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

40. Про надання гр.Тарасову Сергію Івановичу документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

41. Про надання гр.Цюпак Світлані Володимирівні документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю)в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Серп і Молот» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої за межами населених пунктів Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

42.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району  Захаровій Тамарі Андріївні.

 

43.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району  Кожухар Володимиру Івановичу.

 

44.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району  Круглополовій Зої Михайлівні.

 

45.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району  Кондратьєвій Раїсі  Андріївні.

 

46.Про надання матеріальної допомоги   жителю с.Протопопівка Балаклійського району  Щетиніній Світлані Володимирівні.

 

Хто за запропонований порядок денний прошу голосувати:

Голосували:

„За” – 9

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає.   Порядок денний затверджено