ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №26

 

 

 Україна

Протопопівська сільська рада

Балаклійський район

Харківська область

ПРОТОКОЛ  №26

ХХ сесія VІІ скликання

''20''    березня    2018 року.

 

Всього обрано депутатів  12 чол.

Присутні на сесії9 депутатів.

Запрошені: Довженко В.І.-спеціаліст ІІ кат. по бухобліку,

Вареникова Ю.П.-спеціаліст-землевпорядник

При реєстрації депутатам роздані проекти рішень та матеріали до них.

 

Головуючий на сесії – Сиров О.В., сільський голова.

 

 

Сільський голова Сиров О.В повідомив, що на 26 сесію прибули і зареєструвалися 9 депутатів , 3 депутати відсутні за поважних причин.

 Сиров О.В. повідомив, що розпорядженням голови сільської ради  ради від 15 березня 2018 року №8  для розгляду на 26 сесію було винесено 6 питань:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відведення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) гр.Азаренко Валентині Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул.(конфіденційна інформація) в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

2.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018рік»

 

3.Про внесення змін до рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селі Протопопівка,вулиця Стовбова,13 та вулиця Стовбова,15 Протопопівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради від 25 жовтня 2017 року №142-VII»

 

 

4.Про надання матеріальної допомоги тяжкохворому  жителю с.Протопопівка  Балаклійського району  Трубчанінову Сергію Івановичу.

 

5. Про надання матеріальної допомоги  Звягінцевій Світлані Володимирівні на поховання її чоловіка Звягінцева Юрія Леонідовича  який помер 06 жовтня 2017 року.

 

6. Про внесення змін до  рішення  ХХIVсесії  VII скликання від 22 грудня  2017 року  №157-VII Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Протопопівської сільської ради на 2018 рік»

 

 

Хто за запропонований порядок денний прошу голосувати:

 

Голосували:

„За” – 9

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає.   Порядок денний затверджено.