ОмскАвтоСклад

Протопопівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №21

 

 Україна

Протопопівська сільська рада

Балаклійський район

Харківська область

ПРОТОКОЛ  №21

ХХІ сесія VІІ скликання

''14''    липня     2017 року.

 

Всього обрано депутатів  12 чол.

Присутні на сесії 12 депутатів.

Запрошені: Довженко В.І.-спеціаліст ІІ кат. по бухобліку,

Вареникова Ю.П.-спеціаліст-землевпорядник

 

 Головуючий на сесії – Сиров О.В., сільський голова.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1.Про плату за землю,що справляється на території Протопопівської сільської ради на 2018 рік.

 

2.Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік.

 

3. Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області транспортного податку на 2018 рік.

 

4.Про затвердження ставок єдиного податку на 2018 рік

 

5. Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області пільг щодо сплати земельного податку по Протопопівській сільській раді у 2018 році та особливості оподаткування платою за землю.

 

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр..Косінову Миколі Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Валуйська буд.54 в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

 

7.Про преміювання сільського голови Сирова Олександра Володимировича.

 

8. Про затвердження розпоряджень голови, прийнятих в міжсесійний період.

 

 

Порядок денний затверджено. Голосували «за»-12  чол., проти – немає «утрим»-немає.

 

 

СЛУХАЛИ: Про плату за землю,що справляється на території Протопопівської сільської ради на 2018 рік.

Доповідає: Вареникова Ю.П.-спеціаліст -землевпорядник

 

Шановні депутати! На підставі норм Податкового кодексу України щодо оподаткування земельним податком платниками якого є власники земельних ділянок пропонується встановити на 2018 рік,якщо нормативно гровову оцінку проведено в розмірі 1%(один відсоток ) від їх нормативної грошової оцінки незалежно від місцезнаходження ділянки, та 5%(п»ять відсотків) від нормативно грошової оцінки одиниці площі ріллі по Харківській області, якщо нормативно грошову оцінку не проведено.

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення “ Про плату за землю,що справляється на території Протопопівської сільської ради на 2018 рік. ''  прийняти   (рішення №131   від  14.07.2017 р. додається).

 

Голосували: «за»  -12

                                                                         «проти»- немає

                                                                                                «утрим.»-немає

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік

Доповідає:Сиров О.В.-сільський голова

 

Шановні депутати!У зв»язку з внесенням змін до Податкового кодексу України, з метою забезпечення надходжень та видатків сільського бюджету, його збалансованості встановити на території Протопопівської сільської ради  податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки згідно з запропонованим Вам для ознайомлення додатком.

 

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення “ Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік ''  прийняти   (рішення №132   від  14.07.2017 р. додається).

 

Голосували: «за»  -12

                                                                         «проти»- немає

                                                                                                «утрим.»-немає

 

СЛУХАЛИ:Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області транспортного податку на 2018 рік.

Доповідає:Сиров О.В.-сільський голова

 

Шановні депутати! У зв»язку з внесенням змін до Податкового кодексу України, з метою забезпечення надходжень та видатків сільського бюджету, його збалансованості встановити на території Протопопівської сільської ради  транспортний податок.Платниками цього податку є фізичні та юридичні особи, які мають у своєму користування легкові автомобілі,чякі використовувалися до 5 років та мають об»єм циліндрів двигуна понад 3000 куб.см.Ставка на календарний рік встановлюється згідно до Податкового кодексу в розмірі 25000 гривень.

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення “ Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області транспортного податку на 2018 рік.''  прийняти   (рішення №133   від  14.07.2017 р. додається).

 

Голосували: «за»  -12

                                                                         «проти»- немає

                                                                                                «утрим.»-немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження ставок єдиного податку на 2018 рік

Доповідає:Сиров О.В.-сільський голова

 

 

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення “ Про затвердження ставок єдиного податку на 2018 рік ''  прийняти   (рішення №134   від  14.07.2017 р. додається).

 

Голосували: «за»  -12

                                                                         «проти»- немає

                                                                                                «утрим.»-немає

 

СЛУХАЛИ:Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області пільг щодо сплати земельного податку по Протопопівській сільській раді у 2018 році та особливості оподаткування платою за землю.

Доповідає: Вареникова Ю.П.-спеціаліст-землевпорядник

 

Шановіні депутати!На Ваш розгляд надано Перелік пільг щодо сплати земельного податку по Протопопівській сільській раді у 2018 році та особливості оподаткування платою за землю.

 ВИРІШИЛИ: Рішення “ Про встановлення на території Протопопівської сільської ради Балаклійського району Харківської області пільг щодо сплати земельного податку по Протопопівській сільській раді у 2018 році та особливості оподаткування платою за землю. ''  прийняти   (рішення №135   від  14.07.2017 р. додається).

 

Голосували: «за»  -12

                                                                         «проти»- немає

                                                                                                «утрим.»-немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр..Косінову Миколі Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул..Валуйська буд.54 в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Вареникова Ю.П.-спеціаліст-землевпорядник

 

Від гр. Косінова Миколи Васильовича надійшла заява прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр..Косінову Миколі Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул..Валуйська буд.54 в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області тому  керуючись ст..ст.12,33,40,81,118,186 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію виконання ПП»Землевпорядник» є можливість затвердити технічну документацію на цю земельну ділянку.

 

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр..Косінову Миколі Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд по вул.Валуйська буд.54 в с.Протопопівка Балаклійського району Харківської області. ''  прийняти   (рішення №136   від  14.07.2017 р. додається).

 

Голосували: «за»  -12

                                                                         «проти»- немає

                                                                                                «утрим.»-немає

 

СЛУХАЛИ: Про преміювання сільського голови Сирова Олександра Володимировича.

Доповідає:Довженко В.І.-спеціаліст ІІ кат.по бух обліку

 

Відповідно доПостанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 “Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” ,Положення про преміювання сільської ради  пропоную нарахувати премію сільському голові в розмірі 50% від посадового окладу.

 

 

 

 ВИРІШИЛИ:Рішення “Про преміювання сільського голови Сирова Олександра Володимировича ''  прийняти   (рішення №137   від  14.07.2017 р. додається).

 

Голосували: «за»  -12

                                                                         «проти»- немає

                                                                                                «утрим.»-немає

 

СЛУХАЛИ: . Про затвердження розпоряджень голови, прийнятих в міжсесійний період.

Доповідає:Линник Н.М.-секретар сільської ради.

 

Шановні депутати! За період з  травеня до сьогоднішньої сесії  сільським головою було підписано 24 розпорядження,а саме:з особового складу -3, з надання відпусток-3, з основної діяльності-18, якщо не має зауважень пропоную затвердити ці розпорядження.

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення “. Про затвердження розпоряджень голови, прийнятих в міжсесійний період ''  прийняти   (рішення №138   від  14.07.2017 р. додається).

 

Голосували: «за»  -12

                                                                         «проти»- немає

                                                                                                «утрим.»-немає

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                     О.Сиров